Hakkımızda

VMS MAKİNA
Endüstriyel Üretil

VMS Makina kaliteyi müşteri odaklı bir perspektif ile şirket kültürünün ana öğesi haline getirmeyi hedefler. Amacımız, Endüstriyel ve sanayi alanlarında faaliyet gösteren kalıcı başarı çizgisini yakalamak ve tercih edilen bir firma olmaktır. Üretim politikamız, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri sunmak ve zamanında teslim etmektir. Her türlü müşteri talebini karşılayabilen,güvenilir ve sürekli olan, kaliteden ödün vermeyen sektörde öncü olan, gelişen teknolojiyi yakından takip eden,dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak hızlı bir üretim sistemi uygulayan dışa açık uluslararası bir yerli kuruluştur.

Üretime Güç Katmak İçin

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

VMS Makina, müşterilerine özel ürünler geliştirir ve üretir. Çözümlerinin temelini ise, bilgi, deneyim ve verimliliğe dayanan üretim / lojistik süreçleri oluşturur.

Vizyonumuz

Nitelikli insan kaynağı ile üründe ve hizmette kaliteyi öncüleyen; sektörde en hızlı büyüyen ve uluslararası rekabette güçlü bir firma oluşturmaktır.

Yenilik

Güncel üretim modellerini benimseyerek mevcut olan en gelişmiş teknolejilerle ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmek için azimle çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA

Neden Bizi Seçmelisiniz?

SAYGI

Saygılı Ticaret Anlayışı

Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza saygılı ve duyarlı davranırız. Birbirimize bireysel ve ekip olarak güvenir, aynı takımın mensupları olarak hareket ederiz. Şirket içinde yoğun bir işbirliği yaşar, bilgi ve birikimlere yapıcı tepkiler veririz. Farklılıklara saygı duyar, ırk, etnik köken, yaş, cinsiyet, din veya siyasi görüş sebebiyle ayrım yapmayız.

DÜRÜSTLÜK

Dürüstlüğü Esas Alan İş Ahlakı

Davranışlarımızın temelini dürüstlük, adalet ve güvenilirlik oluşturur. Karşılıklı güvene dayanan ortaklıklara değer veririz. Sorumluluk üstlenir, birlikte verilen kararları savunuruz. Oluşabilecek her türlü hataların da sorumluluğunu üstlenir ve bunları düzeltilmesi için birbirimize destek oluruz.Yapmayı taahhüt ettiğimiz işi mutlaka yaparız.

DİSİPLİN

Kararlılıktan Taviz Vermeden

Sonuçlara odaklanır, her zaman azim ve kararlılıkla bizi başarıya götürecek çözümleri ararız. Alınan kararlara ve planlanan sürelere uyarız.
Çalışmalarımızı en önemli konular üzerinde yoğunlaştırır, hızlı ve tutarlı bir şekilde uygulamaya geçeriz. Sağlık ve güvenlikle ilgili görev ve sorumluluklarımıza uyarız.

Mükemmelleyitçilik

Kusursuzluk İlkesinden Sapmadan

Deneyimli personellerle çalışarak üstün kalitede ürünler üretip, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamak öncelikli değerlerimiz arasındadır.